یکی از بازی هایی که خیلی صبر کردیم تا معرفی بشه، جدیدترین بازی انحصاری پلی استیشن یعنی Days Gone و حالا چیزی تا عرضه شدن این بازی تو بازار نمونده و سونی تبلیغ تلویزیونی جدید از این بازی رو منتشر کرده که در ادامه می تونین مشاهده کنین.

در این ویدیو 30 ثانیه ای کاراکتر اصلی بازی سینت جان رو می بینیم که فقط یک گلوله در تفنگ خود دارد و قطعا این یک گلوله برای از بین بردن دشمنان آخرالزمانی در بازی Days Gone کافی نیست.

در چند سکانس بعد یک زن فریکر رو می بینیم که رو به روی سمت سینت جان ایستاده و پشت سر سینت جان مخروبه ای رو می بینیم که از آن صد ها فریکر به سمت سینت جان در حال حرکت هستند و شما باید با پشت سر گذاشتن این راه سخت و دشوار با چالش های جدید و خطرناک تری رو به رو بشین.

این رو باید اضافه کنم که فریکرها تنها دشمنان شما در Days Gone نیستند و در این دنیای پر از آشوب باید با کلونی‌های انسانی، حیوانات وحشی و افرادی که به تنهایی برای بقا تلاش می‌کنند مبارزه کنید.

 

چهار نوع زامبی در Days Gone منتظر شما هستند

در بازی Days Gone علاوه بر دشمنان اصلی، چهار نوع زامبی مختلف هم حضور دارند. سوارمرها نخستین نوع از زامبی های بازی هستند که به صورت گروهی در محیط‌های بازی پرسه می‌زنند. نیوت‌ها دومین نوع هستند که تا زمانی که مزاحم آن ها نشدید با شما کاری ندارند و تنها زمانی که سلامتی کافی ندارین به سینت جان نزدیک می شن.

در تریلر بالا اسکریمرها رو مشاهده کردین که سومین نوع از زامبی های پر سر و بازی هستند و در آخر باید با بریکر های مواجه بشین که  برای مقابله با آخرین نوع زامبی ها به مهمات زیادی احتیاج دارین.

Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

 

پربازدیدترین مطالب اخیر
پیشنهاد سردبیر
256 کاراکتر باقی مانده