جدیدترین تریلر بازی اکشن نقش‌آفرینی Vampyr توسط استودیو دونت‌ناد اینترتینمنت و کمپانی فوکوس هوم اینتراکتیو منتشر شد که بخش هایی از گیم‌پلی بازی را نمایش می دهد.

اگر به بازی اکشن نقش‌آفرینی Vampyr علاقه دارید و از هر یک از خبرهای مرتبط با آن استقبال می‌کنید، امروز روز شانس شما است؛ بر اساس جدیدترین اخبار استودیو دونت‌ناد اینترتینمنت و کمپانی فوکوس هوم اینتراکتیو تریلر جدیدی را از این بازی منتشر کرده‌اند.

این تریلر دو دقیقه‌ای که Becoming the Monster نام دارد، نگاهی اجمالی به گیم پلی این بازی نقش آفرینی خواهد داشت و برخی از قدرت‌ها و مهارت‌های ویژه‌ای که بازیکنان می‌توانند از آنها در برابر دشمنان استفاده کنند و البته تعدادی از باس‌هایی را که بازیکنان در بازی با آنها روبه‌رو می‌شوند، به نمایش در می‌آورد. شما می‌توانید این تریلر را در ادامه مشاهده کنید.

بازی Vampyr جدیدترین بازی سازندگان نسخه اصلی Life is Strange به حساب می‌آید و این مورد کافی است تا آن به اثری مورد انتظار تبدیل شود. در این بازی به مانند ساخته پیشین استودیو Dontnod Entertainment داستان و تصمیماتی که بازیکنان در طول بازی اتخاذ می‌کنند، اهمیت زیادی خواهند داشت، ولی با این حال بازی Vampyr یک اثر داستان محور صرف هم نیست و از نظر گیم‌پلی تنوع بیشتری نسبت به Life is Strange خواهد داشت و شاهد مواردی نظیر مبارزات و گردش در سطح شهر نیز خواهیم بود.

Life is Strange خواهد داشت و شاهد مواردی نظیر مبارزات و گردش در سطح شهر نیز خواهیم بود.

بازی Vampyr در تاریخ پانزدهم خردادماه (۵ ژوئن) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد و امکان پیش خرید آن از طریق فروشگاه آمازون وجود دارد.

256 کاراکتر باقی مانده