این شاخص که دور نمایشگر کنترل تعبیه شده است نور را در چهار رنگ متفاوت نشان می‌دهد که نمایانگر انباشته شدن اجزای بسیار ریز گرد و خاک است.از آنجایی که این تصفیه هوا به سیستم منحصر به فرد آبی مجهز است، قدرت آب را تحت کنترل در می‌آورد تا مواد شیمیایی مضر و آلاینده‌ها را فیلتر کند و همزمان سطح رطوبت اتاق را به سرعت به سطح ایده‌آل برساند.این محصول همچنین به سیستم فیلتر سیاه LG SIGNATURE مجهز است که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد فیلترها را به مدت بیش از ۱۰ سال بشویند و دوباره استفاده کنند. امری که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌شود.

تمرکز همیشگی ال‌جی بر این بوده که نوآورانه‌ترین فناوری‌ها و نفیس‌ترین طراحی‌ها را به ایران بیاورد و در اختیار افرادی علاقمند به پیشرفته‌ترین محصولات و با سبک‌زندگی‌های منحصربه‌فرد بگذارد.دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE که در نمایشگاه CES 2016 لاس‌وگاس در معرض عموم گذاشته شد از آب برای تمیز کردن با قدرت بیشتر استفاده می‌کند. و در مقایسه با دستگاه‌های هواشوی معمولی، شما می‌توانید دوبرابر رطوبت بهینه بیشتری را داشته باشید.دستگاه تصفیه هوایی که هوا را در مقابل چشمان شما تمیز می‌کند. دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE که با ظاهری عالی طراحی شده است این امکان را فراهم می‌آورد که فرایند تصفیه هوا با استفاده از پنل مبتکرانه و شفاف تجربه‌ای قابل مشاهده باشد.

این دستگاه تصفیه هوا از قابلیت پیشرفته Aqua-Cyclone برخوردار است که از قدرت آب برای پاک کردن مواد شیمیایی و اجزای مضر بهره می‌برد و در عین حال نیز رطوبت خانه را در سطح مطلوبی نگه می‌دارد.این دستگاه به سیستم فیلتر Semi-Permanent )نیمه دائم) مجهز است. از همین رو، مشتریان می‌توانند به مدت ۱۰ سال فیلترها را بردارند، بشویند و دوباره استفاده کنند؛ این یعنی صرفه‌جویی در زمان و هزینه.

دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE در لندن:

بنای ۳۰ St Mary Axe با برداشتی از موزه Tate Modern and British توسط نورمن فاستر طراحی شده  و به دلیل داشتن ظاهری شبیه میوه خیار به Gherkin نیز شهرت دارد. این اولین ساختمان بلند بوم‌شناختی در لندن است که هم در مصرف برق صرفه‌جویی می‌کند و هم یک سیستم منحصربه‌فرد برای تهویه مطبوع هوای طبیعی دارد. برخورداری از این ویژگی‌ها و دیگر سیستم‌های پایدار تهویه مطبوع هوا این بنا را به تناسبی عالی برای دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE مبدل می‌کند.

سیستم آب‌رسانی

موتور آبرسان قدرتمند تعبیه شده در این دستگاه با سرعت بالایی می‌چرخد و 18 لیتر آب در ساعت برای شست وشوی هوای ورودی پخش می‌کند. آب تبدیل شده به قطرات ریز، توسط فیلترهای آب جذب وتصفیه شده و از این طریق رطوبت ملایمی توسط آب تصفیه‌شده به دست می‌آید

پنجره مشاهده قطرات آب

با پنجره مشاهده باران می‌توانید از مشاهده تصفیه هوا لذت ببرید.

LEDفرابنفش و خشک‌کردن هوشمند

آب مخزن توسط نور فرابنفش تصفیه شده و سپس اسپری می‌شود. فیلترها پس از اتمام عملیات مرطوب‌سازی خشک می‌شوند تا از رشد ویروس و باکتری پیشگیری شود.

دسترسی آسان مخزن آب

مخزن آب به آسانی از بدنه جدا می‌شود تا بتوانید آن را به راحتی تمیز کنید.

آب‌رسانی قطره‌ای

مخزن آب این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده است که به آسانی و بدون جدا کردن از دستگاه میتوان مخزن را پرآب کرد.

کنترل از راه دور و ThinQ هوشمند

تصفیه‌کننده هوای LG SIGNATURE دارای فناوری کنترل از راه دور و ™SmartThinQ است. شما می‌توانید شرایط هوای بیرون و داخل منزل را از طریق تلفن هوشمند خود مشاهده کنید

10 سال ضمانت موتور اینورتر

تصفیه‌کننده هوای LG SIGNATURE دارای 10 سال ضمانت موتور اینورتر است.