پربازدیدترین مطالب اخیر
تازه‌ترین مطالب بیشتر بیابید
چرا گلکسی اس 9 بخریم؟

کمپانی سامسونگ که هر سال در ماه اسفند از دو پرچمدار جدید خود رونمایی می کند، روز گذشته از موبایل های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس رونمایی کرد، در حالی که از منظر طراحی تفاوت چندان چشمگیری نسبت به نسل قبلی نکرده اند اما همچنان مثل همیشه شامل پیشرفت های مهمی بوده اند که در این مقاله قصد داریم بررسی اون ها رو کنیم.

راهنمای خرید آیفون دست دو

بسیاری از افراد به جای هزینه سنگین جهت خرید آیفون نو، اقدام به خرید آیفون دست دو می کنن و درصد زیادی از آن ها نسبت به خریدی که کرده اند راضی اند اما عده دیگری با خرید آیفون دست دو تجربه بسیار بدی را پشت سر گذاشته اند و کلاه سرشان رفته.در این مطلب قصد داریم نکات مهم را در رابطه با خرید آیفون دست دو به شما یادآوری کنیم.با دیجیتال تست همراه باشید.

مقایسه ایسوس ذن فون 4 مکس و سامسونگ گلکسی جی 5 پرو

آیا پرداخت مبالغ چند میلیون تومانی برای انجام کارهای روزمره و نیازهای ارتباطی نیاز است؟ پاسخ به این سوال بسته به نظر شما وبودجه شما دارد، اما در این میان موبایل های میان رده واقتصادی وجود دارد که حساب شما را خالی نخواهد کرد. با ما همرا باشید تا به بررسی دو موبایل خوش قیمت بازار کشور یعنی ایسوس ذن فون 4 مکس و سامسونگ گلکسی جی 5 پرو بپردازیم.

آشنایی با مفاهیم صفحه‌نمایش‌ ویژه گوشی‌های هوشمند: از AMOLED و LCD تا رتینا و اینفینیتی دیسپلی

در حال حاضر مفاهیم و واژه‌های متفاوتی برای تشریح تکنولوژی و توضیح عملکرد صفحه‌نمایش‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شود. مفاهیمی که در برخی موارد، سردرگم کننده بوده و حتی مانعی برای انتخاب محصول مناسب برای کاربران هستند. در دیجیتال تست، نگاهی دقیق‌تر به این مفاهیم و واژه‌ها خواهیم داشت.

صفحه 1 از 1
پیشنهاد سردبیر