پربازدیدترین مطالب
تازه‌ترین مطالب بیشتر بیابید
راهنمای خرید سیستم صوتی خانگی

با پیشرفت تکنولوژی به مرور زمان از قطر تلویزیون ها کاسته شد و فضای کمتری برای سیستم صوتی داخل تلویزیون باقی ماند. همین امر باعث کاهش کیفیت و قدرت صدای تلویزیون های با ضخامت کم و بلندگو های کوچک شده است. این کمبود باعث شده است تا کاربران به سمت سیستم های صوتی مجزا بروند و بسته به نیاز خود یکی از این انواع سیستم صوتی را تهیه کنند.

مقایسه فنی QLED ، OLED و LED

موقع خرید تلویزیون ، OLED ها به خاطر کیفیت بی نظیرشان بسیار عالی به نظر می رسند. سال 2017 سامسونگ تلویزیون هایی را با قیمت OLED و تکنولوژی LCD معرفی کرد که QLED نام دارند و حالا رقابت بین تکنولوژی های OLED ، QLED و LED جریان گرفته و باید دید آیا می توان از بین این ها برنده ای قطعی انتخاب کرد؟

آیا تلویزیون های منحنی ارزش خرید دارند؟

ادعا این است که تولیدکنندگان تلویزیون های منحنی معتقدند که تلویزیون های خمیده نسبت به تلویزیون های تخت چشم انداز طبیعی تری از تصویر به بیننده عرضه می کنند واز آن با اصطلاح «تجربه‌ی فراگیر» یاغوطه‌ ور شدن در تصویر (Immersiveness) یاد می‌کنند. ولی به نظر می‌رسد این تصور تنها اندکی درست باشد.در ادامه با دیجیتال تست همراه باشید.

Soundbase یا Soundbar یا home theater (سینمای خانگی) : شما طرفدار کدام سبک هستید؟؟؟

با توجه به باریک و زیباتر شدن تلویزیون‌ها ، امکان استفاده از اسپیکر‌های توانمند در آن‌ها عملا از بین رفته است و شرکت‌های تولیدکننده استفاده از سینمای خانگی یا ساندبار را پیشنهاد می‌دهند .سال ها پیش حتی برای افرادی که تمایلی به استفاده از سیستم های صوتی چندگانه را نداشتند سینمای خانگی تقریبا تنها گزینه بود که می توانستند انتخاب نمایند. پس از آن با ورود و افزایش Soundbar و soundbase مسئله جدید ی برای خریداران بوجود آمد: حال کدامیک بهتر است؟!!!!

راهنمای خرید کنسول های پلی استیشن3و ایکس باکس360

اگر تصمیم گرفته‌اید که یکی از کنسول‌های ایکس باکس ۳۶۰ یا پلی استیشن ۳ را بخرید، بد نیست این راهنمای خرید را بخوانید. در این راهنمایی خرید سعی کردیم به بیشتر سوالاتی که در زمان خرید این کنسول‌ها پیش روی کاربران قرار می‌گیرد پاسخ دهیم.

صفحه 1 از 1
پیشنهاد سردبیر