پربازدیدترین مطالب
تازه‌ترین مطالب بیشتر بیابید
هنگام خرید ساید بای ساید به ابعاد آن دقت کنید!

یکی از مهم ترین وسایل آشپزخانه یخچال است.هنگام خرید آن ها علاوه بر در نظر گرفتن خصوصیاتی که ما از یک یخچال انتظار داریم ، باید به ابعاد آن نیز دقت کنیم! امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند، به جای استفاده از یخچال فریزر های معمولی ،ساید بای ساید خریداری کنند.اما هنگام انتخاب بایستی به یک سری نکات در ارتباط با ابعاد آن ها دقت کرد.با ماهمراه باشید...

موتور تسمه ای یا دایرکت درایو یا گیربکسی؟کدامیک عمر بیشتری دارد؟

موتور تسمه ای یا دایرکت درایو یا گیربکسی؟کدامیک عمر بیشتری دارد؟تفاوت این موتورهادرچیست؟کدامیک لرزش کمتر و صدای کمتری تولید می کند؟این ها سوالایست که احتمالا هنگام خرید ماشین لباسشویی با آن مواجه خواهید شد . برای پاسخ به آنها در ادامه با بررسی دیجیتال تست همراه باشید.

راهنمای خرید مایکروفر

اگر به دنبال خرید مایکروفر هستید حتما با حجم انبوهی از محصولات در مدل های مختلف روبرو شده اید و نمی دانید کدام یک مناسب شماست؟ حق دارید، اما نگران نباشید. راهنمای خرید مایکروفر دیجیتال تست با بررسی انواع مدل های موجود در بازار شما را در اتخاذ تصمیمی درست کمک می کند

راهنمای خرید جاروبرقی

برای انسان مدرن امروزی، جاروبرقی به یکی از لوازم اصلی خانه تبدیل شده و میزان تمیزی کفپوش ها، فرش ها و موکت ها بستگی به عملکرد جاروبرقی دارد. با این که وجود این وسیله مفید از ضروریات زندگی امروزی است اما مواردی مثل سروصدای زیاد، سنگینی، لوازم جانبی مختلف یا تخلیه کیسه زباله، از جمله مواردی هستند که کار با جاروبرقی ها را دشوار می سازد.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

آیا خانواده شما پر جمعیت است و هر روزه مجبورید در چند نوبت از ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید؟ یا برعکس ظروف کمی برای شستشو دارید و فقط قسمتی از ظرفیت ماشین ظرفشویی را استفاده می کنید؟ آیا دوست داشتید می توانستید ظروف بزرگ و قابلمه ها را هم با ماشین ظرفشویی بشویید؟ اصلا چه نوع ماشین ظرفشویی مناسب اندازه خانه و تعداد اعضاء خانواده شماست؟

راهنمای خرید یخچال فریزر

ممکن است شما ایده ای در مورد اینکه چه نوع یخچالی می خواهید بخرید داشته باشید، اما مراحلی ضروری قبل از اینکه تصمیم نهایی را بگیرید وجود دارد. راهنمای خرید یخچال هوم تک علاوه بر بررسی مدل های مختلف یخچال، فضای ادعا شده تولید کننده را با فضای واقعی قابل استفاده مقایسه می کند و به شما کمک می کند انتخاب مناسبی داشته باشید.

صفحه 1 از 1
پیشنهاد سردبیر