شاسی بلند
پربازدیدترین مطالب اخیر
تازه‌ترین مطالب بیشتر بیابید
نقد و بررسی میتسوبیشی اکلیپس کراس

شرکت میتسوبیشی در نمایشگاه ژنو 2017 کراس اوور جدیدی معرفی کرد تا سبد شاسی بلند های خود را تکمیل کند. به این خودرو که اکلیپس نام دارد، خصوصیات اسپرت زیادی اضافه شده است تا جوانپسند باشد و در حد اکلیپس کوپه ، که در گذشته تولید می شد ، محبوبیت کسب کند. حالا آرین موتور قصد دارد این خودرو را به زودی به بازار ایران عرضه کند تا به سگمنت کراس اوور های کامپکت مثل کیا اسپورتیج و هیوندایی توسان، یک رقیب دیگر اضافه شود.  

بررسی کیا سورنتو 2018

طراحی جدید کیا سورنتو و استفاده از دانش مدیر ارشد دپارتمان M بی‌ام‌و باعث شده کمپانی کیا به دنبال رقابت در بازار کراس‌اورهای خانوادگی و ۷ سرنشینه باشد.

نقد و بررسی بی ام و X3 2018

حدود 15 سال پیش بی ام و برای اولین بار از شاسی بلند کامپکت خود با نام X3 رونمایی کرد. نسل بعد از آن هم حدود 7 سال بعد به بازار آمد و تولید آن تا سال گذشته ادامه داشت. هر دو نسل از X3 توانستند موفقیت زیادی در زمینه فروش کسب کنند و به یکی از محبوب ترین خودرو های بی ام و تبدیل شدند. حالا بی ام و با سرمایه گذاری بیشتر روی این محبوبیت نسل سوم از این خودرو را برای سال 2018 به بازار عرضه کرده است.

نقد و بررسی رنو کولئوس 2018

در نمایشگاه خودروی پکن 2016 ، رنو نسل دوم Koleos را معرفی کرد. نسل قبلی این خودرو ، اولین شاسی بلند این شرکت بود که از سال 2008 تا 2015 به بازار عرضه شد و آمار فروش آن نشان داد که رویه این شرکت ، مثل دیگر خودروسازان فرانسوی خوب نبوده و موفقیت زیادی کسب نکرد. بعد از این همکاری رنو با نیسان باعث شد تا نسل بعدی این خودرو با تغییرات زیادی همراه شود و بتواند با دیگر خودرو های هم کلاسش به خوبی رقابت کند.

نقد و بررسی نسل جدید کیا اسپورتیج

اسپورتیج همیشه به عنوان یکی از محبوب ترین خودرو های کیا شناخته می شد و توانست موفقیت های زیادی کسب کند. حالا این خودرو برای سال 2017 با تغییرات زیادی وارد نسل چهارم خود شد و در بازار ایران هم عرضه شده است. آمار فروش بالای اسپورتیج نشان می دهد که این خودرو با تغییرات زیادی که در طراحی داشته ، همچنان فروش بالایی دارد و کیا مشتریانش را با تغییر این خودرو از دست نداده است.

صفحه 1 از 1
پیشنهاد سردبیر