ایکس باکس
پربازدیدترین مطالب اخیر
تازه‌ترین مطالب بیشتر بیابید
پشتیبانی ایکس باکس از ماوس و کیبورد

سوالی که ذهن بسیاری از گیمیر هارا درگیر کرده این است که آیا مایکروسافت قابلیت پشتیبانی از ماوس و کیبورد را در ایکس باکس فراهم می کند یا نه؟ در ادامه با دیجیتال تست همراه باشید.

ویژگی های نسل بعدی ایکس باکس چیست؟

در جریان نمایشگاه E3 کمپانی مایکروسافت در رابطه با نسل بعدی کنسول ایکس باکس صحبت کرد. در با دیجیتال تست همراه باشید.

بزرگترین نمایش مایکروسافت در راه است

کمپانی مایکروسافت قصد اجرای بزرگ‌ترین نمایش خود در تاریخ E3 را دارد ، این کمپانی با انتقال محل برگزاری کنفرانس و دیگر فعالیت‌های مرتبط با E3 2018 به Microsoft Theater خود را برای این نمایش بزرگ آماده کرده.

ویژگی های آپدیت جدید Xbox One

کمپانی مایکروسافت آپدیت جدید کنسول Xbox One رو در بهار امسال منتشر خواهد کرد که شامل تغییراتی از جمله پشتیبانی رزولوشن 1440p،تغییر در بخش مدیا و تغییرات در مرورگر Edge خواهد بود.

فروش بیشتر ایکس باکس وان در پلی استیشن4 پرو

طبق گزارش هایی که اعلام شده،مایکروسافت موفق به فروش 35 میلیون ایکس باکس وان در سطح جهانی شده و فروش این محصول در آمریکا از پلی استیشن4 پرو پیشی گرفته است.

مشکل بزرگ ایکس باکس در تولید بازی انحصاری

هفته گذشته بود که وبسایت پولیگان به صورت مفصل در مقاله ای به ماجرای ضعف کنسول بازی ایکس باکس وان در زمینه بازی های انحصاری پرداخت. این مقاله به علت اشاره کردن به احتمال خریداری شدن الکترونیک آرتز توسط مایکروسافت مورد توجه رسانه ها از سراسر جهان قرار گرفت.

نقد و بررسی Xbox One X از نگاه سایت های معتبر

در زمان معرفی اولین نسخه ایکس باکس وان، بسیاری از طرفداران مایکروسافت به خاطر قدرت کمتر این کنسول نسبت پلی استیشن 4، نا امید شدند و ایکس باکس بازنده این رقابت شناخته می شد.

صفحه 1 از 1
پیشنهاد سردبیر